verze pro tisk

Mám zájem o SMS půjčku »

O finskou půjčku je možno požádat dvojím způsobem.

SMS půjčka přes internet

Žádost o půjčku není složitá, stačí pouze odeslat online formulář SMS půjčky. Do forumuláře vyplníte své osobní údaje, kontaktní údaje a výši částky, o kterou chcete zažádat. Aby nedošlo k omylu, je formulář nastaven tak, že klient vidí podle zvolené částky, jaká je doba splatnosti i s přesným datem splatnosti SMS půjčky, zobrazí se Vám tak výše poplatku (úroky) i celková částka, kterou musí společnosti splatit.

SMS půjčka přes telefon - Mobil půjčka

Druhý způsob, jak o finskou půjčku zažádat, je sms zpráva zaslaná na číslo společnosti. Prostřednictvím SMS můžete o půjčku zažádat až při druhé nebo další žádosti o půjčku. Vaši žádost o Rychlou Půjčku zašlete na číslo 9001103 ve znění:

FER Částka Jméno Příjmení Rodné_číslo Číslo_OP Bankovní_spojení Adresa Město PSČ

Např.při žádosti o půjčku 1000 Kč:

FER 1000 Ludmila Novakova 760426/2923 123456789 1122334455/0800 Krasnohorska 23 Praha 15000

Pozn.: cena sms je 3 Kč

V obou případech obdržíte do deseti minut na svůj mobilní telefon odpověď, zda Vám byla Sms půjčka ihned schválena.

  • Pokud ano, musíte odeslat zpět potvrzující sms zprávu ve tvaru FER SOUHLASIM na 9001103, kterou vyjádříte svůj souhlas s obchodními podmínkami SMS půjčky.
  • Poté následuje odeslání peněz složenkou na Vaši adresu, popř. jejich převod na Váš účet.

Rychlost SMS půjčky je obdivuhodná

V obou případech obdržíe peníze velice rychle, ale je třeba podotknout, že druhý způsob (tedy přes SMS) se uplatňuje až u opakované žádosti. Zároveň dojde na adresu klienta faktura, která obsahuje všechny potřebné údaje týkající se splatnosti sms půjčky.

[Nahoru ↑]